içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Zamlara tepki gösterip AK Parti’den istifa etmişti CHP’ye geçti

Muğla’nın Milas ilçesinde geçtiğimiz şubat ayında, AK Parti Milas İlçe Yönetim Kurulu üyesiyken zamlara tepki olarak partisinden istifa ettiğini açıklayan Veli Ulaş, CHP İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği geleneksel salı toplantısında ve rozet töreninde CHP’ye geçti.

Zamlara tepki gösterip AK Parti’den istifa etmişti CHP’ye geçti
Haberi Sesli Dinle

Salı toplantısına ve rozet törenine katılan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Bizlere katılarak güç katan yeni üyelerimize rozetlerini taktık.” dedi.

Muğla’nın Milas ilçesinde AK Parti Yönetim Kurulu Üyesi, evli ve iki çocuk babası 51 yaşındaki Veli Ulaş, geçtiğimiz şubat ayında, “Bu zamlarla vatandaştan oy isteyemem. Bu son zamların geri alınmasına yönelik bir ibare de görmedim” diyerek AK Parti’den istifa ettiğini açıklamıştı.

 

BU ZAMLARI MİLLETE ANLATAMAM DEMİŞTİ

Veli Ulaş yaptığı açıklamada “Bu son zamları gidip vatandaşa anlatamam, anlatamayacağım içinde oy isteyemem. Bu son zamların geri alınmasına yönelik bir ibarede görmedim, vatandaşla nasıl konuşabiliriz ne diyebiliriz ki? Siyaseten hizmet edemeyeceğim için AK Parti’den istifa etmiştim.  Bu zamlarla hizmet olmaz tabiî ki. 15 yıllık siyasetçiyim, böyle günler görmedik. Vatandaşa savunacak bir yanımız kalmadı. AKP çatısı altında siyaset yapmayacağımı söylemiştim. Şimdi siyasette doğru yerde olduğuma inanıyorum, Milas’a ve Muğla'ya daha iyi hizmet etmek için CHP'ye katıldım. Zaten biz Milas'ta iyi bir aileyiz" diye konuştu.

 

 

CHP ROZETİ TAKARAK PARTİYE GEÇTİ

Veli Ulaş, bugün CHP İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği geleneksel salı toplantısına katıldı.  Veli Ulaş, burada Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, CHP İlçe Başkanı Tüze Çetinkaya, Milas Belediye Başkan Yardımcısı Halil Mutlu ve partililerin katılımıyla düzenlenen toplantı ve rozet töreninde, CHP rozeti takarak CHP’ye geçti.

 

Veli Ulaş

 

YENİ ÜYELERİMİZ CHP’YE GÜÇ KATIYOR

Bugünkü etkinliklerle ilgili sosyal medyadan açıklama yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Geleneksel salı toplantımızı vatandaşlarımızın yoğun katılımıyla gerçekleştirdik. Toplantıda vatandaşlarımızla birlikte gündemi değerlendirerek, bizlere katılarak güç katan yeni üyelerimize rozetlerini taktık.

 

 

 

 

Tarih: 23-08-2022

FACEBOOK YORUM
Yorum