içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Turgutreisli çocuklar çok şanslı

Muğla Amatör Küme’de Bodrum temsilcilerinden Turgutreisspor’un sahasında, çocuklar gönüllerince futbol oynamanın tadını çıkarıyor.

Turgutreisli çocuklar çok şanslı
Haberi Sesli Dinle

Oyun alanları gibi takım olarak spor yapacakları alanları daralan Turgutreis Mahallesi'ndeki çocuklar, Turgutreisspor’un sahasında kendi aralarında kurdukları takımla maç yapıyor.

Turgutreisspor yönetimi ise, sporla tanışmaları ve spor yapmalarını amaçladıkları çocuklara daha iyi olanaklar sunmak için gayret gösteriyor. Kulüp başkanı Melih Aydoğan, A takımı ve U 11 ile başlayan alt yapıyla birlikte yaklaşık 200 kişilik Turgutreisspor ailesi oluşturduklarını belirtti. 

 

 

 

 

 

Aydoğan "Biz ne kadar çok çocuğumuza, gencimize futbolcumuza sahamızın kapılarını açarsak, eğitirsek, Türk futbolunu ve gelecek nesilleri daha iyi yerlere taşıyabileceğimize inanıyorum. Bunun için yönetim olarak elimizden çalışmayı yapıyoruz. Biz bayrağı taşıyabildiğimiz yere kadar taşıyacağız ondan sonra devredeceğiz." dedi.

A takımın güzel bir sezon geçireceğine inandıklarını belirten Aydoğan, bu konuda ise şunları söyledi: "Turgutreisspor'un daha iyi yerlerde olması için hedeflerimiz var. Onu da başaracağımıza  inanıyorum. Sezon hazırlıkları kapsamında sahamızda tadilatlar yapmıştık. Devam eden çalışmalar var. Belediyemizin verdiği destekler için başkanımız Ahmet Aras'a teşekkür ediyorum." Sözlerini kullandı.

 

 

Tarih: 04-10-2021

FACEBOOK YORUM
Yorum