içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Sigaranın bilinmeyen yüzü ve bırakma yöntemleri anlatılacak

Bodrum Belediyesi ve Türkiye Sigarayla Savaş Derneği iş birliğiyle 13 Mayıs 2022 Cuma günü Konacık Mahallesi’ndeki Herodot Kültür Merkezi’nde ’Sigaranın Bilinmeyen Gerçek Yüzü ve Bırakma Yöntemleri’’ konulu sempozyum düzenlenecek.

Sigaranın bilinmeyen yüzü ve bırakma yöntemleri anlatılacak
Haberi Sesli Dinle

Türkiye Sigarayla Savaş Derneği İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Koçak, İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Halil Ertürk ve Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Ahmet Hakan Eren’in konuşmacı olarak katılacağı konferansta, sigaranın gerçek yüzü ve bırakma yöntemleri ele alınacak. 

 

PROGRAM

Tarih     : 13 Mayıs Cuma

Saat       : 14:00 – 15:00

Yer         : Bodrum Herodot Kültür Merkezi

                Mimar Sinan Cd. No: 47

Konacık/Bodrum/Muğla

 

 

Türkiye Sigarayla Savaş Derneği Hakkında

Türkiye Sigarayla Savaş Derneği, kurulduğu 1999 yılından bu yana toplumumuzun sigaraya karşı bilinçlenmesi yolunda önemli mesafeler kat etmiştir. Gelişmiş ülkelerde 40 yıl önce başlatılan bu savaşta 23 yıl gibi bir sürede önemli görevler başarmıştır.  9 Şubat Dünya Sigarayı Boykot Günü’nde, 31 Mayıs Dünya Sigarasızlık Günü’nde ve 20 Kasım Dünya Sigarayı Bırakma Günü’nde etkinlikler düzenlenmektedir. Ayrıca sigarayla savaşa katkıda bulunan isimlere her yıl “İnsanlığın Gerçek Dostları” ödülleri vermektedir.

TSSD, her geçen gün artan sigara salgınına karşı, başta çocuk ve gençler olmak üzere insanları bilinçlendirme çalışmaları yürütmeye, tütün kullanımı bütün dünyada yok oluncaya kadar bu mücadeleyi sürdürmeye kararlıdır.

Tarih: 12-05-2022

FACEBOOK YORUM
Yorum