içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

MHP’li İbrahim Bilgi: Kimin elinde hakkımda bilgi varsa savcılığa versin

MHP Bodrum İlçe Başkanı İbrahim Bilgi, son günlerde kendisi ve ailesi hakkında sosyal medya ve yorumlarda yer alan asılsız paylaşımlar hakkında suç duyurusunda bulundu

MHP’li İbrahim Bilgi: Kimin elinde hakkımda bilgi varsa savcılığa versin
Haberi Sesli Dinle

MHP Bodrum İlçe Başkanı İbrahim Bilgi, kendisi ve ailesi hakkında son günlerde sosyal medyada ve bazı internet sitelerinde iftira dolu paylaşımlar yapıldığını söyledi. Asılsız iddialar yüzünden bir çok mesaj aldığını söyleyen Bilgi, bu paylaşımlar hakkında suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı.

 

“KİMİN ELİNDE BELGE BİLGİ VARSA SAVCILIĞA SUNSUN!”

Yapılan paylaşımların sahte hesaplar üzerinden ve çoğunun yurt dışı kaynaklı olduğunu tespit ettiklerini belirten İbrahim Bilgi “Benim ve ailem hakkında bu paylaşımlarda mesnetsiz, yalan dolu, hakaret içeren iftira ve dedikodular var. Ayrıca gizlilik ihlali de yapılıyor. Bir insana iftira atmak bu kadar kolay olmamalı. Avukatım vasıtasıyla bu yalan dolan, iftira ve hakaret dolu paylaşımlar hakkında suç duyurusunda bulunduk. Bu yalanları söyleyenlere, ortak olanlara ve herkese sesleniyorum kimin elinde ne belge bilgi varsa, buyursun savcılığa sunsun, bizi rezil etsin. Hukuki süreci başlattık. Türk Adaleti’ne güveniyorum” dedi.

Tarih: 25-08-2022

FACEBOOK YORUM
Yorum