içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

MHP'li Bilgi "Bodrum için üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız"

MHP Bodrum İlçe Başkanı İbrahim Bilgi bugün yaptığı yazılı açıklamada Bodrum Belediyesi’ne çağrıda bulunarak, Bodrum’un geleceği için doğru tüm projelerde koşulsuz olarak üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını belirtti.

MHP'li Bilgi

MHP Genel Merkezi tarafından Bodrum İlçe Başkanı olarak görevlendirilen İbrahim Bilgi açıklamasında vatanını, milletini, bayrağını, Atatürk’ü seven tüm siyasi parti ve STK’lara Bodrum için birlikte çalışma çağrısı yapmıştı. Birlik beraberlik çağrısını her fırsatta yenileyen Bilgi, bir çağrı da Bodrum Belediyesi için yaptı. Bodrum’un sorunlarının her geçen gün daha da arttığını, Bodrumluların bu devasa sorunların çözümünden umudunu kestiğini gördüklerini ve bu durumun kendilerini çok üzdüğünü söyleyen İbrahim Bilgi, Bodrum Belediyesi’ne seslendi.

 

 

İbrahim Bilgi Bodrum için telefonlarının 24 saat açık olduğunu belirterek “MHP Bodrum İlçe Teşkilatı olarak sorunların çözümü konusunda, ilçemizin geleceği için, Bodrum’un yararına olacak tüm doğru projelerde üstümüze düşen ne varsa yapmaya hazırız. Bu çağrımızı hiçbir siyasi beklenti olmadan, son derece açık yüreklilikle ve yalnızca Bodrum’un menfaatleri için yapıyoruz. Çünkü Sayın Genel Başkanımızın her zaman belirttiği gibi MHP olarak politikamız önce Ülkemiz ve Milletimiz, sonra partimizdir” ifadelerini kullandı.

Tarih: 05-01-2022

FACEBOOK YORUM
Yorum