içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

MHP İlçe Başkanlığı’na İbrahim Bilgi atandı

Muğla’nın Bodrum ilçesinde bir süredir boş olan MHP İlçe Başkanlığı’na MHP Genel Merkezi tarafından daha öncede Bodrum siyasetinde önemli rol oynayan eski Gündoğan Belediye Başkanı İbrahim Bilgi atandı.

MHP İlçe Başkanlığı’na İbrahim Bilgi atandı
Haberi Sesli Dinle

Bir süre önce MHP Genel Merkezi tarafından MHP Bodrum ilçe yönetimi feshedilmiş, İlçe Başkanı istifa etmişti. Bu gelişmelerden sonra MHP  Genel Merkezi, eski Gündoğan Belediye Başkanı İbrahim Bilgi’yi yeni Bodrum İlçe Başkanı olarak atadı. Ankara’da görevi devralan evli, 3 çocuk babası 50 yaşında ki İbrahim Bilgi, yeni yönetim kuruluyla birlikte göreve başladı.

 

BODRUM’UN GELECEĞİ İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

28 yaşında Türkiye’nin en genç belediye başkanlarından biri olarak 1999 yılında Gündoğan’da seçilen, 15 yıl boyunca belediye başkanı olarak Gündoğan ve Bodrum’a hizmet eden MHP Bodrum’un yeni İlçe Başkanı İbrahim Bilgi, bayrağına, devletine, milletine, Atatürk’e bağlı olan herkese kapılarının sonuna kadar açık olduğunu, Bodrum için çok çalışacaklarını söyledi. Bilgi, Bodrum’un sorunlarını çok yakından bildiklerini belirterek “Özenle oluşturduğumuz yeni yönetimimizle birlikte Bodrum için çok çalışacağız. Bodrum’un bugünü dışında geleceğinin de çok önemli olduğunu biliyoruz. Doğru bir çalışmayla Bodrum’un geleceği için çalışacağız. Bodrum’da siyaseti Bodrum için yapacağız. Çok yakında yeni yönetimimizle birlikte Bodrumlu hemşehrilerimizin huzurunda olacağız” dedi.

 

MHP İlçe Başkanlığı için 17 Aralık 2021 Cuma günü saat 15.00'de MHP Bodrum İlçe Merkezi'nde devir teslim tören yapılacağı açıklandı.

 

Tarih: 14-12-2021

FACEBOOK YORUM
Yorum