içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Memleket Partisi Marmaris ilçe teşkilatı oluşturuldu

Marmaris Belediye Meclis Üyesi Duran İlgün’ün Kurucu Başkanı olduğu Memleket Partisi Marmaris’te ilçe yönetim kurulunu oluşturarak, ilk olağan kongre hazırlıklarına başladı.

Memleket Partisi Marmaris ilçe teşkilatı oluşturuldu
Haberi Sesli Dinle

Memleket Partisi Marmaris İlçe Başkanlığında, beraberinde Memleket Partisi Muğla İl Başkan Yardımcısı Dursun Kaplan’la birlikte açıklama yapan Marmaris İlçe Başkanı Duran İlgün “Memleket Partisi Marmaris Kurucu İlçe Yönetim Kurulu olarak olası bir erken seçim ihtimaline karşı,  genel seçimlere girebilmek için Eylül ayında yapılacak olan ve Genel Başkanın seçileceği  genel kurul öncesinde, ilçeler ve il kongrelerimizin tamamlanması gerekiyor. Biz Memleket Partisi Marmaris Kurucu İlçe Yönetim Kurulu olarak en geç önümüzdeki ay içerisinde, üye bazlı ilk Olağan İlçe Kongremizi yaparak görevi, seçilen yeni yönetim kurulumuza devredeceğiz. “ dedi.
Duran İlgün başkanlığında  oluşturulan Memleket Partisi Marmaris İlçe Yönetim Kurulu görev dağılımı sonucu:  Başkan Yardımcıları Serdar Karaağaç ve Barış Ünlü, İlçe Sekreteri Belma Uğur, Eğitim Sekreteri Ahmet Oğul , Sayman Mürvet Toprak, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri de Ali Ulvi Avanoğlu, Halil Atlı, Emrah Kaymaz, Cihan Bayri, Feridun Özgiden, Kamil Taşkın, Birgül Koçer, Hayri Ülker ve Oktay Ünlü oldu.

Tarih: 07-07-2021

FACEBOOK YORUM
Yorum