içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Datça’da 70 genç İYİ Parti’ye katıldı

İYİ Parti Datça İlçe Gençlik Kollarının düzenlediği toplu üye katılım töreninde 70 genç partili rozetini takarak, parti üyesi oldu.

Datça’da 70 genç İYİ Parti’ye katıldı
Haberi Sesli Dinle

 İYİ Parti Datça İlçe Başkanı Recep Ceylan’ın ev sahipliğinde bugün gerçekleşen törende İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun, İYİ Parti Kalkınma Politikaları Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, İYİ Parti Muğla İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe, İYİ Parti Menteşe İlçe Başkanı Deniz Ekinci ve İYİ Parti Marmaris İlçe Başkanı Ali Toksoy’da konuk oldular.

 

 İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ergun törende yaptığı konuşmada Türkiye’nin içinde bulunduğu durumu şimdiki tek adam dönemiyle, önceki dönem arasında kıyaslama yaparak, tek adam rejiminin Türkiye’yi uçurmak yerine perişan ettiğine dikkat çekti ve “Gençler, “Rahatça konuşamıyoruz, bir şey paylaşamıyoruz, eleştiremiyoruz.” dediler. İYİ parti Datça Gençlik kolları başkanı kardeşimiz de, yaptığı açıklama da bugün aramıza katılan arkadaşlarımızdan kat kat fazlası, bugün burada olabilirdi. Ama ne yazık ki, söylediklerine göre kiminin sınavı var, kimi iş başvurusu yapmış… Eğer oraya gelirsek, önümüze engel çıkarırlar.” dediler ve burada olamadılar. dedi. İYİ partiyi kurarken birçok engellemeye maruz kalan Genel başkanımız Sayın Meral Akşener ve Cesurlardan oluşan İYİ parti hareketi, bu korkuları yıkmıştır!..  İYİ Parti, her kesimin özgürce konuşabildiği Türkiye’nin özgürce konuştuğu makulün partisidir. 5 yıl önce insanlarımız telefonla konuşurken bile tedirgin haldeydi, bazı kelimeleri telaffuz edemeyecek haldeydi. Adalet dağıtan hukuk mekanizmasının olmadığı, hukukun siyasetin ve siyasetçinin kontrolüne girdiği bir düzenden bahsediyorum. İnsanlar kendilerini yalnız hissettiğinden içlerine çekilerek beklemekteydiler. İYİ Parti bunu gördüğü için 5 yıl önce Genel Başkanımız sayın Meral Akşener Önderliğinde yola çıkmış olan cesurlardan oluşan bir partidir. Ve yola çıktığımız günden bugüne, aldığımız yolda şuan Türkiye’ye umut olmuş bir partidir ve ilk seçimde birinci olacak bir partidir. Koruma ordusu olmadan sürekli sahada olan Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Kars’tan Edirne’ye, Erzurum’dan Muğla’ya, Çanakkale’den Konya’ya durmadan dinlenmeden her gittiği ziyaretlerde, bir miting havasında vatandaşı dinliyor ve bunu tüm Türkiye ile paylaşıyor.“ dedi.

Tarih: 20-12-2021

FACEBOOK YORUM
Yorum