içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Bodrum’da tarihi kiliseninde bulunduğu ada 200 milyon TL. ye satışa çıkarıldı

Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gündoğan Mahallesi açıklarında üzerinde tarihi Apostol Kilisesi’nin bulunduğu ada satışa çıkarıldı. 70 dönümlük arazinin 200 milyon TL. ye satışa çıkarıldığını duyuran ünlülerin emlakçısı ve gayrimenkul danışmanı Hasan Yokarlı “Orada zeytinlik ve tapulu araziler var, bir arkadaşımızın adasıydı, müşterek parsellerde var, satmaya karar verdik ve satışa çıkarıldı” diye konuştu.

Bodrum’da tarihi kiliseninde bulunduğu ada 200 milyon TL. ye satışa çıkarıldı
Haberi Sesli Dinle

Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gündoğan Mahallesi’ne yaklaşık bir mil uzaklıktaki üzerinde tarihi Apostol Kilisesi ve zeytinlik arazilerin bulunduğu Küçük Tavşan Adası ünlülerin emlakçısı olarak bilinen Yokarlılar Emlak ve Gayrimenkul Şirketi yöneticisi Hasan Yokarlı tarafından ilan verilerek satışa çıkarıldı.

Doğal ve tarihi güzellikleri ile ünlü adanın 6 parselden oluşan yaklaşık 71  dönümlük arazinin 200 milyon TL. ye satışa çıkardıklarını belirten Hasan Yokarlı  yaptığı açıklamada “Adadaki tapulu mülklerin bir bölümü Engin Koyuncuya ait. Arkadaşımıza ait ve yıllardır zeytinlik ve tarım arazilerinin bakımı zaten yapılıyordu, ayrıca adada müşterek parsellerde var, biz müşterimize ait olan 6 parseli 200 milyon TL. ye satışa çıkardık” diye konuştu.

Doğal ve tarihi güzellikleri muhteşem plajları ile ünlü adaya Gündoğan koyundan kalkan teknelerle 15 dakikada ulaşılabiliyor. Ayrıca mavi yolculuğun önemli duraklarından biri olan ada amatör balıkçılarında uğrak yeri.

 

 

 

 

 

Tarih: 31-01-2023

FACEBOOK YORUM
Yorum