içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu 1,5 saat içinde Bodrum’da

56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun bugün sabah saatlerinde başlayan Marmaris – Turgutreis etabı nda bisikletçilerin biraz önce Milas’tan geçtikleri ve yaklaşık 1,5 saat içerisinde Bodrum’dan geçerek, Turgutreis Mahallesi’nde finişe ulaşacakları belirtildi.

Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu 1,5 saat içinde Bodrum’da

Bu nedenle Bodrum’da güvenlik önlemleri alındı ve açıklama yapıldı. Bisikletçilerin şu an itibarıyla Bodrum'a 70 km. uzaklıkta oldukları ve Milas'a yaklaştıkları belirtildi. Marmaris -Bodrum etabı 181 km. ve 154 bisikletçi yarışıyor.

“56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun 7. Etabı 17 Nisan 2021 tarihinde Marmaris'ten başlayıp Turgutreis'te sona ereceğinden, Güvercinlik Turgutreis gidiş yönüne doğru olmak üzere Milas - Bodrum Karayolunu takiben, Herodot Bulvarı, Emin Anter Bulvarı, Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Atatürk Bulvarı, Cumhuriyet Caddesi, Atatürk Caddesi, Mehmet Hilmi Caddesi ve bu cadde - bulvarlara bağlanan sokak ile tali yollar trafiğe kapatılacaktır” denildi.

Yarın (18 Nisan 2021 tarihinde) gerçekleşecek olan 8. etap Bodrum-Kuşadası etabı, Bodrum Belediye Meydanı'ndan başlayıp Kuşadası istikametine doğru Cevat Şakir Caddesi, Emin Anter Bulvarı, Heredot Bulvarı'nı takiben Bodrum-Milas Karayolu ve bu cadde- bulvarlara bağlanan sokak ile tali yollar trafiğe kapatılacak.

 

Tarih: 17-04-2021

FACEBOOK YORUM
Yorum