içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Bodrum’un tarihi camilerinde bakım ve temizlik çalışmaları yapılıyor

Muğla’nın Bodrum ilçesinde 100-500 yıl arasında olan tüm camilerde bayram öncesinde belediye ekipleri tarafından bakım ve temizlik çalışmalarına başlandı.

Bodrum’un tarihi camilerinde bakım ve temizlik çalışmaları yapılıyor

Muğla’nın Bodrum ilçesinde büyük bir bölümü 100 ile 500 yıl arasında tarihlenen tarihi camilerde Bodrum Belediyesi bayram öncesinde bakım, onarım, temizlik ve dezenfekte çalışmaları başlattı.

 

Bodrum Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde bulunan camilerde bakım, onarım, boya, badana, klima bakım ve temizliği, anons ve hoparlör tamir ile bakımları, su tesisat işlemleri, bank teslimleri işlemlerine devam ediyor. Bu kapsamda geçtiğimiz hafta boyunca süren çalışmalar kapsamında Umurça Camii, Yalı Mahallesi’nde Çiftlik Camii ve Pınarlıbelen Mahallesi Etrim Camii’nde boya badana ve bakım onarım çalışmaları tamamlandı. Ekipler, belirlenen plan doğrultusunda camilerdeki bakım, onarım ve boya badana işlemlerine devam edecek.

 

Öte yandan Cenaze Hizmetleri Birimi ekipleri ise camii temizlik ve dezenfekte çalışmalarına belirlenen plan doğrultusunda aralıksız devam ediyor.

Tarih: 03-05-2021

FACEBOOK YORUM
Yorum