içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Belediye Başkanı Ahmet Aras’ı istifaya davet ettiler

Bugün akşam saatleride yazılı bir açıklama yapan Sol Parti Bodrum İlçe örgütü başkanı Oben Konyalıoğlu , Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’I istifaya davet etti .

Belediye Başkanı Ahmet Aras’ı istifaya davet ettiler
Haberi Sesli Dinle

Oben Konyalıoğlu yaptığı açıklamada şunları söyledi.

***Sayın ,Ahmet Aras : Aspat’da yapılan Antheaven  projesi ,Bodrum’un doğasına ve tarihsel geçmişine yapılan bir saldırıdır .İki kez ÇED raporları iptal edilen ,hukuksal süreci devam eden bu projeyi Bodrum Belediyesi imar müdürünün imzalamamasına rağmen imzaladınız . Neden Hayır diyebilme cesaretini gösteremediniz ?

 

12 HAZİRAN KARA BİR LEKE OLARAK TARİHE GEÇTİ

 

***12 Haziran 2021 tarihe kara bir leke olarak düştü, Doğaya yapılan bu saldırıda yerinizi aldınız , Belediye çalışanınızı, özel bir şirketin açılışında sunucu haline dönüştürdünüz . 12 Haziran’dan bu yana  Kent Konseyinin ve Muğla Çevre Platformu’nun sormuş sorduğu hiçbir soruya yanıt veremediniz.  Bütün bunları yaparken de sosyal belediyecilik ve doğa dostu maskenizi taktınız. Sayın Ahmet Aras  Bodrum halkı gerçek yüzünüzü gördü, istifa ediniz.

 

***Siz belediye başkanı mısınız ? yoksa Belediye’nin insan kaynaklarını kullanarak, organizasyon firması mı yönetiyorsunuz ?

 

DİK BİR DURUŞ SERGİLEYEMEDİNİZ

 

***Bizim sizden beklentimiz çok netti tutarlı,kararlı,dürüst bir yaklaşım ile Bodrum halkının yararına olan projeleri ,sosyal belediyecilik anlayışı ile birlikte yaşama geçirmenizi bekliyorduk .Bunu gerçekleştiremediniz , dik bir duruş sergileyemediniz ,istifa ediniz.

 

***Sayın Ahmet Aras, biz ortada  sermayedarlara peşkeş çekilen  Aspat koyunu görüyoruz.İstifa ediniz.

Tarih: 17-06-2021

FACEBOOK YORUM
Yorum